Fecha | Hora | Nº | Fronton | Local | Visitante | Competicion |
01/05/2014 | 10:00 | 1 | - Labrit -Pamplona | LARRAUN B | BERRIOZAR A | BENJAMIN 3ª FASE FINAL PAREJAS |
01/05/2014 | 10:00 | 2 | - Labrit -Pamplona | ARAMPILOTA B | LARRAUN A | ALEVIN 3ª FASE FINAL PAREJAS |
01/05/2014 | 10:00 | 3 | - Labrit -Pamplona | UMORE ONA | BERRIOZAR | INFANTIL 3ª FASE FINAL PAREJAS |
01/05/2014 | 10:00 | 4 | - Labrit -Pamplona | SAN MIGUEL | G.PILOTA | CADETE 3ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 1 | - Remontival-Estella | AURRERA | ERREKA B | BENJAMIN 2ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 2 | - Remontival-Estella | IRURTZUN | LAGUNAK A | ALEVIN 2ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 3 | - Remontival-Estella | ERREKA | ZUGARRALDE B | INFANTIL 2ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 4 | - Remontival-Estella | OBERENA A | ERREKA B | CADETE 2ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 1 | - Labrit -Pamplona | TXARUTA | SAN MIGUEL | BENJAMIN 1ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 2 | - Labrit -Pamplona | SAN MIGUEL | ARDOI A | ALEVIN 1ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 3 | - Labrit -Pamplona | UMORE ONA | ESTERIBAR | INFANTIL 1ª FASE FINAL PAREJAS |
03/05/2014 | 10:00 | 4 | - Labrit -Pamplona | ZUGARRALDE | OBERENA | CADETE 1ª FASE FINAL PAREJAS |
miércoles, 30 de abril de 2014
LARRAUN ESKOLAKO PILOTARIAK FINALERA!!
lunes, 14 de abril de 2014
ZORIONAK!! ARAXES TXAPELDUN!!!
http://araxesherrikirolak.blogspot.com.es/
KIMU MAILA: | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | OSOTARA | FINALA | ||
Irisarri | 0:06:58 | 0:07:25 | 0:07:00 | 0:07:10 | 0:28:33 | Iñigo Aritza "a" | 0:06:54 |
Iñigo Aritza "b" | 0:06:59 | 0:07:15 | 0:06:53 | 0:07:01 | 0:28:08 | Andra Mari | 0:06:58 |
Iñigo Aritza "a" | 0:07:08 | 0:07:12 | 0:07:00 | 0:07:05 | 0:28:25 | Iñigo Aritza "b" | 0:07:00 |
Ultzama | 0:07:11 | 0:07:44 | 0:07:19 | 0:07:19 | 0:29:33 | Irisarri | 0:07:02 |
Basaburua | 0:07:14 | 0:07:41 | 0:07:29 | 0:07:35 | 0:29:59 | ||
Baztan | 0:07:19 | 0:08:24 | 0:07:31 | 0:07:26 | 0:30:40 | ||
Andra Mari | 0:07:19 | 0:07:43 | 0:06:56 | 0:06:55 | 0:28:53 | ||
Araxes | 0:07:25 | 0:07:25 | 0:07:19 | 0:07:11 | 0:29:20 | ||
Berriozar "a" | 0:07:41 | 0:08:13 | 0:07:58 | 0:07:59 | 0:31:51 | ||
Berriozar "b" | 0:07:44 | 0:08:11 | 0:08:07 | 0:08:00 | 0:32:02 | ||
HAUR MAILA : | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | OSOTARA | FINALA | ||
Andra Mari | 0:08:54 | 0:09:47 | 0:08:42 | 0:08:34 | 0:35:57 | Araxes | 0:08:48 |
Araxes | 0:09:01 | 0:09:10 | 0:08:52 | 0:09:03 | 0:36:06 | Basaburua | 0:09:10 |
Iñigo Aritza | 0:09:49 | 0:10:08 | 0:09:51 | 0:09:19 | 0:39:07 | Putterri | 0:09:34 |
Basaburua | 0:09:55 | 0:10:01 | 0:08:38 | 0:08:51 | 0:37:25 | Iñigo Aritza | 0:10:34 |
Putterri | 0:10:13 | 0:10:09 | 0:10:28 | 0:09:15 | 0:40:05 | ||
Berriozar | 0:12:32 | 0:12:11 | 0:11:54 | 0:10:35 | 0:47:12 | ||
SOKATIRA : | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Iñigo Aritza | 5 | 5 | 5 | 5 | 4,5 | 24,5 | |
Andra Mari | 3,5 | 4 | 4 | 3,5 | 0 | 15,0 | |
Putterri | 3,5 | 3 | 3 | 3,5 | 4,5 | 17,5 | |
Araxes | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 11,0 | |
Berriozar | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6,0 | |
KADETE MAILA: | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Basaburua | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 20 | |
Andra Mari | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 11 | |
Berriozar | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | |
Ultzama | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 11 | |
Oharra: Bigaren postua Andramarirentzat izan da; puntutara berdinketa egon denez, | |||||||
bost jardunaldietako denborak hartu baitira kontutan. | |||||||
SOKATIRA : | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Andra Mari | 3 | 3 | 2,5 | 3 | 2 | 13,5 | |
Ultzama | 2 | 2 | 2,5 | 2 | 3 | 11,5 | |
Berriozar | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5,0 | |
martes, 8 de abril de 2014
NAFARROAKO HERRI KIROL TALDEEN EMAITZAK!! AUPA ARAXES HERRI KIROL TALDEA
KIMU MAILA: | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | OSOTARA | FINALA | ||
Irisarri | 0:06:58 | 0:07:25 | 0:07:00 | 0:07:10 | 0:28:33 | ||
Iñigo Aritza "b" | 0:06:59 | 0:07:15 | 0:06:53 | 0:07:01 | 0:28:08 | ||
Iñigo Aritza "a" | 0:07:08 | 0:07:12 | 0:07:00 | 0:07:05 | 0:28:25 | ||
Ultzama | 0:07:11 | 0:07:44 | 0:07:19 | 0:07:19 | 0:29:33 | ||
Basaburua | 0:07:14 | 0:07:41 | 0:07:29 | 0:07:35 | 0:29:59 | ||
Baztan | 0:07:19 | 0:08:24 | 0:07:31 | 0:07:26 | 0:30:40 | ||
Andra Mari | 0:07:19 | 0:07:43 | 0:06:56 | 0:06:55 | 0:28:53 | ||
Araxes | 0:07:25 | 0:07:25 | 0:07:19 | 0:07:11 | 0:29:20 | ||
Berriozar "a" | 0:07:41 | 0:08:13 | 0:07:58 | 0:07:59 | 0:31:51 | ||
Berriozar "b" | 0:07:44 | 0:08:11 | 0:08:07 | 0:08:00 | 0:32:02 | ||
HAUR MAILA : | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | OSOTARA | FINALA | ||
Andra Mari | 0:08:54 | 0:09:47 | 0:08:42 | 0:09:34 | 0:36:57 | ||
Araxes | 0:09:01 | 0:09:10 | 0:08:52 | 0:09:03 | 0:36:06 | ||
Iñigo Aritza | 0:09:49 | 0:10:08 | 0:09:51 | 0:09:19 | 0:39:07 | ||
Basaburua | 0:09:55 | 0:10:01 | 0:08:38 | 0:08:51 | 0:37:25 | ||
Putterri | 0:10:13 | 0:10:09 | 0:10:28 | 0:09:15 | 0:40:05 | ||
Berriozar | 0:12:32 | 0:12:11 | 0:11:54 | 0:10:35 | 0:47:12 | ||
SOKATIRA : | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Iñigo Aritza | 5 | 5 | 5 | 5 | 20,0 | ||
Andra Mari | 3,5 | 4 | 4 | 3,5 | 15,0 | ||
Putterri | 3,5 | 3 | 3 | 3,5 | 13,0 | ||
Araxes | 2 | 2 | 2 | 2 | 8,0 | ||
Berriozar | 1 | 1 | 1 | 1 | 4,0 | ||
KADETE MAILA: | |||||||
PROBA KONBINATUA: | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Basaburua | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 | ||
Andra Mari | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 | ||
Berriozar | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
Ultzama | 1 | 3 | 3 | 1 | 8 | ||
SOKATIRA : | |||||||
1.JARDUN. | 2.JARDUN. | 3.JARDUN. | 4.JARDUN. | 5.JARDUN. | OSOTARA | ||
Andra Mari | 3 | 3 | 2,5 | 3 | 11,5 | ||
Ultzama | 2 | 2 | 2,5 | 2 | 8,5 | ||
Berriozar | 1 | 1 | 1 | 1 | 4,0 | ||
lunes, 7 de abril de 2014
ARAXES HERRI KIROL TALDEAREN EMAITZAK!! FINALERA!!
Atzo Nafarroako Herri Kirol Jokoetako laugarren jardunaldia jokatu zen Altsasun. Nafarroako Kirol eta Gazteriaren Institutuarekin batera antolatzen diren Kirol Joko hauetan hiru mailetako txapelketak jokatzen dira: kimu mailakoak (11-12 urte), haur mailakoak (13-14 urte) eta kadete mailakoak (15-16 urte). Haur eta kadete mailetan Proba Konbinatu txapelketa eta Sokatira txapelketa jokatzen dira. Kimu mailan berriz Proba Konbinatu txapelketa bakarrik.
Proben ordena hau izan zen: kimu mailako Proba Konbinatua, haur mailako Proba Konbinatua, kadete mailako Proba Konbinatua eta azkenik haur eta kadete mailako Sokatira.
KONBINATUKO SAILKAPENAK:
Kimu mailako Proba Konbinatuan hiru multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:
1. Andra Mari 06:55.40 Lau jardunaldietako denboren batura kontutan hartuta,
2. Iñigo Aritza “b” 07:01.95 FINALERAKO TXARTELA LORTU DUTEN TALDEAK:
3. Iñigo Aritza “a” 07:05.30 Iñigo Aritza “b”
4. Irisarri 07:10.95 Iñigo Aritza “a”
5. Araxes 07:11.08 Irisarri
6. Ultzama 07:19.43 Andra Mari
7. Baztan 07:26.80
8. Basaburua 07:35.61
9. Berriozar “a” 07:59.09
10. Berriozar “b” 08:00.42
Haur mailako Proba Konbinatuan bi multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:
1. Basaburua 08:51.19 Lau jardunaldietako denboren batura kontutan hartuta,
2. Araxes 09:03.68 FINALERAKO TXARTELA LORTU DUTEN TALDEAK:
3. Putterri 09:15.85 Araxes
4. Iñigo Aritza 09:19.00 Basaburua
5. Andra Mari 09:34.35 Iñigo Aritza
6. Berriozar 10:35.31 Putterri *
* Oharra: Finalera sailkatutakoa Andra Mari izan da baina ezin duenez finalean parte hartu, bosgarren sailkatuari eman zaio aukera (Putterri)
Kadete mailako Proba Konbinatuan multzo bakarrean aritu ziren. Emaitzak:
1. Basaburua 10:17.21 4 puntu
2. Andra Mari 11:00.24 3 puntu Bost jardunaldi jokatuko dira. Liga sistema (puntutara)
3. Berriozar 11:06.07 2 puntu
4. Ultzama 11:28.02 Puntu 1
SOKATIRAKO SAILKAPENAK:
HAUR MAILA (480 KG)
Iñigo Aritza (5 puntu)
Putterri (3,5 puntu)
Andra Mari (3,5 puntu)
Araxes (2 puntu)
Berriozar (puntu 1)
Bost jardunaldi jokatuko dira (Liga sistema)
KADETE MAILA (540 KG)
Andra Mari (3 puntu)
Ultzama (2 puntu)
Berriozar (puntu 1)
Bost jardunaldi jokatuko dira (Liga sistema)
Suscribirse a:
Entradas (Atom)